با سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم وب!!!!

PPV زیبا و جذاب مانی این د بنک برگزار شد و من و آقا علیرضا نتایجش و عکس هاشو برای شما آماده کردم.

عکس های تمام مسابقات :: هاست :: 2 Shared حجم :: 16 MB =====>>> لینک دانلود ( به زودی)

 

 

مسابقه ی اول :: مانی این دبنک اسمک داون::

در این مسابقه ی بسیار جذاب و زیبا شانس کین , مت هاردی و سی ام پانک از همه بیشتر بود که در انتها مت و پانک درصدد گرفتن کیف هر دو به پایین میفتند و درو مک اینتایر میره بالای نردبان و کین از راه میرسه و با 1 چوک اسلم درو رو ناک اوت میکنه و کیف رو برمیداره و به این ترتیب رنده ی مسابقه میشه.

برنده ی مسابقه و کیف Money in The Bank  :: کین

 

 

مسابقه ی دوم :: آلیشا فاکس علیه ایو تورس ( DivasChampion)

این مسابقه اون طور که میبایست جذاب نبود و ایو هم که جز حرکات قدرتی کاری بلد نبود و در نهایت آلیشیا فاکس با زدن فینیشر خودش برنده ی بازی شد.

برنده ی بازی و قهرمان دیواز:: آلیشیا فاکس

 

 

مسابقه ی سوم ::  ری مستریو علیه جک سوئگر ( World Heavywight Championship )

این بازی تقریبا زیبا بود و مثل همیشه حرکات نمایشی ری مستریو اونو جذاب و دیدنی کرده بود ولی سوئگر هم خوب کار کرد و با قدرت بدنی جلوی ری رو گرفت. در نهایت سوئگر که سعی در سابمیشن ری به روش کرت انگل داشت و انگل لاک را روی اون اجرا کرده بود نتوانست این فن رو نگه داره و ری اونو به روی طناب ها انداخت و با اینکه حتی کفش مستریو از پاش در اومد 619 را اجرا کرد و برنده شد.

برنده ی مسابقه و همچنان قهرمان سنگین وزن جهان :: ری مستریو

 

 

مسابقه ی چهارم :: کین علیه ری مستریو ( World Heavywight Championship )

در حالی که ری مستریو در رینگ پس از بردش مقابل سوئگر داره خوشحالی میکنه. ناگهان....آهنگ کین به صدا در میاد و اون وارد میشه. اوه... باورنکردنی است کین میخواد همین امشب کشینگ مانی این د بنک رو انجام بده. و ری مجبوره سر کمربند با اون مسابقه بده.داور میاد و بازی شروع میشه ری میخواد حمله کنه کین جاخالی میده و چوک اسلم میزنه و حالا تومب استون رو اجرا میکنه 1....2.....3 . به این ترتیب کین بالاخره دومین قهرمانی جهانش رو به دست میاورد.

برنده ی بازی و قهرمان جدید سنگین وزن جهان :: کین

 

 

مسابقه ی پنجم :: د هارت داینستی علیه اوسوز ( Unfied Tagteam Championship )

فقط میتونم بگم در این بازی د ارت داینستی برنده شدند.

برنده و همچنان قهرمانان هر 2 کمربند تگ تیم :: د هارت داینستی

 

 

 مسابقه ی ششم:: مانی این د بنک راء ::

در این بازی احتمال برد رندی ارتن , کریس جریکو و ادج از همه بیشتر بود. در پایان جریکو و ارتن و ادج در بالای نردبان بودند که رندی ارتن یک Rko فوق العاده به جریکو از بالای نردبان میزنه و جریکو ناک اوت میشه رندی به سرعت بلند میشه و ادج رو هم میندازه. حالا رندی ارتن میخواد کیف رو بگیره اما دمیز ناگهان میاد و ارتن رو میندازه و کیف رو خیلی سریع برمیداره.

برنده ی مسابقه و کیف Money In The Bank  راء :: د میز

 

 

مسابقه ی هفتم :: کلی کلی علیه لیلا ( Womens Championship)

در این بازی که از کیفیت خوبی نسبت به بازی قبل دیواز داشت کلی کلی بیشتر بر بازی مسلط بود ولی لیلا در پایان با یک رول آپ ناگهانی کلی کلی رو برد.در پایان هم کلی کلی میاد و دست لیلا رو بلند میکنه.

برنده ی مسابقه و قهرمان زنان :: لیلا

 

 

مسابقه ی هشتم :: جان سینا علیه شیمس ( Steel Cage WweChampionship )

آهنگ شیمس زده میشه و وارد میشه.حالا جان سینا با تشویق وارد میشه و مسابقه رو آغاز میکنند.هر دو استار روی سر و دست یکدیگر کار میکنند.حالا یک سوپلکس از سینا ..سینا میره برای اتیود ادجاسمنت (Fu سابق) که شیمس اجازه نمیده.حالا سینا و شیمس بالای طنابها میروند که سینا ، سر شیمس رو میگیره و محکم به زمین میکوبونه.میره برای کاور اما موفق نیست..نکسز رو میبینیم که دارند وارد میشوند و همراه خود یک انبر دارند.یک داور میاد و به زیرکی انبر را میگیره و فرار میکنه.نکسز به سراغ داوری میروند که کلید در دست او است.اما آن داور کلید را درمیاره و به سمت تماشاگران پرتاب میکنه.نکسز درحالیکه عصبانی هستند میبینند که سینا قصد بیرون آمدن از کیج را داره که جاستین گبریل میاد و به بالای کیج میره اما سینا اون رو به داخل کیج پرتاب میکنه.حالا شیمس هم از اون سمت قصد بیرون آمدن داره ونکسز به هردوی آنها حمله میکنند اما شیمس سریعتر پایین میاد و از اون سمت به سمت تماشاگرا فرار میکنه و به شدت بووووو میش. از اون سمت نکسوز چند ضربه به سینا میزنند و میرن و بعد از بازی هم سینا به صورت ناراحت و عصبانی آرام آرام بیرون میاد و دستشو به کمرش میزنه و به طرف رمپ حرکت میکنه.

برنده ی مسابقه و همچنان قهرمان Wwe :: شیمس

 

 

:: بهترین نیستیم اما خرسندیم که بهترین ها ما را برگزیدند ::

موفق باشید!