Photo Upload Zone

 

با سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت

من امروز قصد دارم تا توضیحی در مورد تاپ تن کانتندرز توضیح بدم امیدوارم که مرد توجه شما قرار بگیره.

تاپ تن کانتندرز چیزی شلیه به پاور 25 در WWE هست اما فقط یک تفاوت عمده دارد و اون هم این هست که این رنکینگ به ترتیب نفراتی رو نشون میده که به مصاف قهرمان سنگین وزن جهان خواهند رفت.با هم این نفرات رو مرور می کنیم:

 

Photo Upload Zone

 

نفر اول این رنکینگ آبیس هست البته لازم به ذکر است که این رنکینگ جدید است و در هفته ی بعد از ویکتوری رود اعلام شد طبق این رنکینگ جدید نامبر وان کانتندر برای کمربند سنگین وزن جهان و قهرمان اون یعنی راب ون دم آبیس هست که این مسابقه به احتمال زیاد در پی پی وی هارد جاستیس و در یک مسابقه ی هاردکور به وقوع خواهد پیوست.

 

Photo Upload Zone

 

نفر دوم این رنکینگ کسی نیست جز د کریسما انیگماتیک جف هاردی و نفر بعدی که به جنگ قهرمان خواهد رفت هاردی خواهد بود البته ممکن است او با آر وی دی ویا آبیس رو به رو شود واین بستگی به نتیجه ی مسابقه بین آر وی دی و آبیس در هارد جاستیس خواهد داشت. لازم به ذکر است که هاردی مشکلاتی از لحاظ قانونی داشت که این مشکلات حل شده و او به کار خود با قدرت ادامه خواهد داد همچنین او کمی هم اضافه وزن پیدا کرده که در حال تمرینات فشرده برای حل این مشکل است.

 

Photo Upload Zone

 

نفر سوم هم میییییییسسسسسسترررر اندرسون هست که اون نیمی از گروه اکستریم انیگماتیک اسهل هست که یار او در این گروه جف هاردی است این گروه قبل از اسلمی ورسری تشکیل شد و البته تا آستانه ی فروپاشیدن هم پیش رفت که این اتفاق نیفتد.

 

Photo Upload Zone

 

و بالاخره نوبت به ساموان سابمشن ماشین ساموا جو رسید او نیز پس از بازگشت خود در این رنکینگ جای گرفت والبته جایگاه خوبی هم به دست آورد.

 

Photo Upload Zone

 

جی لیتال بله تعجب نکنید این استار جوان که قبلا با شکست دادن کرت انگل بزرگ خودش رو نشون داده بود یک بار دیگه با شکست ای جی استایلز در اسلم ورسری و همچنین نیچر بوی ریک فلیر در ویکتوری رود به همگان ثابت کرد که یکی از استاران آینده دار کمپانی هست و در رنکینگ هم جایگاه 5 رو به خودش اختصاص داد.

 

Photo Upload Zone

 

 و بالاخره نوبت به بهترین کج کارجهان و برنده ی مجله ی PWI و نفر اول بین 500 کج کار در سال 2009 رسید این استار با استایل خوبش و همچنین عملکردش در سال 2009 به همگان ثابت کرد که PW فقط WWE نیست. البته در ایمپکت این هفته با شکست راب تری قهرمان کمربند گلوبال نیز شد ولی رتبه ای بهتر از 6 را کسب نکرد.

 

Photo Upload Zone

 

نفر هفتم هرناندز است(البته تا قبل از ایمپکت دیشب)این استار نیز پس از جدایی از هوموساید موفقیت های زیادی کسب کرد و بهتر ظاهر شد از موفقیت های او می توان به پیروزیش بر مت مورگان در بازی استیل کیج در ویتوری رود اشاره نمود.

 

Photo Upload Zone

 

هشتمین جایگاه به اسطوره ورزش کشتی و همچنین کشتی کج کرت انگل اشاره رسیده است این قعرمان با شکست دادن عباس جدیدی در المپیک 1996 برنده ی مدال طلای مسابقات شد و او همچنین تنها کسی است که مدال طلا را در کج دارد انگل پس از بازگشت خود قصد کرده که تمامی نفرات تاپ تن را شکست بدهد تا به مصاف  قهرمان رفته و با شمست او قهرمانی جهان را برای چهاردهمین بار تکرار کند البته او با شکست دادن کازاریان و دسمون ولف و دپوپ به جایگاه هشتم رسیده است.(البته او با شکست هرناندز در ایمپکت دیشب به مقام هفتم رسید.)

 

Photo Upload Zone

 

نفر بعدی د پوپ دی انجلو دنیرو است او نیز بعد از جدایی از WWE و پیوستنش به TNA WRESTLING پیشرفت بسیاری کرد و حتی در پی پی وی اگینست ال ادز با شکست دادن سه نفر در یک شب نامبر وان کانتندر برای کمربند سنگین وزن جهان شد اما در لاکدان از ای جی استایلز قهرمان سابق شکست خورد.

 

Photo Upload Zone

 

نفر آخر قهرمان گلوبال(سابق) راب تری است او که با پیوستن به تی ان ای روند رو به رشدی را طی میکرد نفر دهم است اما با مصدومیت مواجه شد.

 

سرفراز باشید.

 

پست بعدی من اخبار ایمپکت است.