با سلام و عرض ادب خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت!

امروز قصد دارم تا اخبار جامعی در مورد پی پی وی پیشه رو هاردکور جاستیس و ایمپکت سه ساعت و نیمه بعد از آن یعنی 12 آگوست که خود نیز یک پی پی وی محسوب میشه و نام این هفتگی ویژه نیز د هل اف ان شو نام دارد رو توضییح بدم.

پیش از شروع این پست لازم است به شما طرفداران تی ان ای رسلینگ پیش رفت 20 درصدی ریتینگ شو ایمپکت و افزایش بینندگان رو  تبریک بگم.

Photo Upload Zone

بله این هفتگی که میشه یک پی پی وی به حسابش آورد از آنجایی جان گرفت که قرار شد به جای پی پی وی هارد جاستیس پی پی وی هاردکور جاستیس برگزار شود و در آن استاران ای سی دبلیو سابق از جمله تامی دریمر و سابو و راب ون دم و آل اسنو و میک فولی و ..... به مدیریت دریمر پی پی وی رو برای آخرین بار و آخرین شب رسلینگ زندگی خود برگزار کنند و هاردکورترین پی پی وی تمام طول تاریخ رو به وجود بیاورند پس تصمیم بر این شد که مسابقاتی رو که قرار بود در هارد جاستیس برگزار کنند در این ایمپکت برگزار کنند(لازم به ذکر است که استاران تی ان ای هم در هاردکور جاستیس حضور خواهند داشت.) لیست مسابقات اعلام شده به شرح زیر است:


Photo Upload Zone


در مسابقه ای که اعلام شده و به احتمال 90 درصد مین اونت خواهد بود آبیس #1 برای کمربند سنگین وزن جهان است.  این مسابقه به احتمال فراوان با دخالت راوین همراه خواهد بود در بعضی از منابع غیر رسمی آبیس رو به عنوان برنده اعلام کردند اما تی ان ای نشون داده که غابل پیش بینی نیست.

Photo Upload Zone

در مسابقه ی بعدی که از سری مسابقات TOP 10 CONTENDERS هست کرت انگل به مصاف TV چمپین ای جی استایلز خواهد رفت و به نظر میرسه که عظم انگل برای بردن 10 نفر این رنکینگ جدی است.این دو قبلا کلاسیک مچ های فوق العاده زیبایی داشتند که به نظر میرسه این بازی نیز به اندازه ی قبلی ها جذاب باشد.


Photo Upload Zone


بازی بعدی که درنظر گرفته شده یک تری وی مچ است که در آن اندرسون به مصاف پوپ به مصاف مرگان میروند.

Photo Upload Zone


در این بازی هم جف هاردی استار فوق العاده خوش استایل تی ان ای به مصاف یک حریف ناشناس می رود که احتمالا یک سورپرایز خواهد بود باید دید که این سورپرایز که احتمالا یک استار جدید خواهد بود کیست آیا دیو باتیستا به تی ان ای می آید؟ باید صبر کرد ودید که چه خواهد شد.

Photo Upload Zone

در بازی ناک اوت هم انجلینا لاو که کمر بند ناک اوت از او گرفته شده دو باره به مصاف رین خواهد رفت.

شاد و سرزنده باشید.