با سلام خدمت تمام بازدیدکنندگان محترم!!

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان سال 1389 هجری شمسی را بهتون تبریک و تهنیت عرض میکنم. بابت غیبت چند روزه عذرخواهی میکنم و از آقا سالار هم بخاطر زحماتشون ممنونم. همان طور که اطلاع دارید سایت WWE دارای مشکلاتی شده و ما هم در اطلاع رسانی دچار مشکل شده ایم. لازم به ذکر است که وب ما هیچ شعبه ی دیگری تحت عنوان enigma-hbk2 و...... ندارد و فقط همین وب هست. و از افراد سودجو خواهش میکنیم از این کار ها دست بردارند.

 

 

کلیه ی عکس های مربوط به 2 مسابقه :: لینک دانلود

در راء به تاریخ 2 آگوست جان سینا به مصاف کریس جریکو رفت. در این بازی که در ابتدا جریکو مسلط بودوچند سوبلکس زیبا را بر روی سینا اجرا کرد و بعد هم برای سابمیشن خود اقدام کرد اما سینا با استفاده از تشویق شدید تماشاگران بازی رو دوباره در دست گرفت و بر بازی مسلط شد و یک بار هم برای اتیودید ادجاستمند اقدام کرد اما جریکو با تیکه بر طناب رینگ به او اجازه نداد به هر حال بازی پر افت و خیزی بود که بالاخره این جان سینا بود که برنده شد.

در راء به تاریخ 9 آگوست هم تیم ادج و کریس جریکو مقابل جان سینا و برت هارت قرار گرفت. که بازی زیبایی بود و به خاطر سن بالای برت هارت تقریبا 1 طرفه و به سود جریکو و ادج که در انتهای این دیدار باز هم گروه نکسز از nxt وارد میشن و سینا و بقیه رو میزنند بازی DQ ( نا تمام) اعلام میشه  و یک سری از بازیکان راء می آیند و به نکسز حمله میکنند سینا و برت و جریکو و ادج هم به اونا میپیوندند و درگیری ادامه پیدا میکنه بازیکنان راء بهتر کار میکنن و نکسز تسلیم میشوند و از راه تماشاگران فرار میکنند.

توجه :: عکس ها قرار گرفت.

::بهترین نیستیم اما خرسندیم که بهترین ها ما را انتخاب کردند::