با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان محترم سایت!!!!

در این پست همان طور که وعده داده بودم مسابقات نایت آو چمپینز رو براتون نقد میکنم.

 

 

مسابقه ی اول::-Six Pack Challenge match Wwechampionship شیمس © علیه جان سینا علیه رندی ارتن علیه ادج علیه کریس جریکو علیه ودبرت ( از NXT )

شیمس دارنده ی عنوان فعلی Wwechampion باید در این مسابقه ی سخت و طاقت فرسا با 5 تا از بهترین سوپراستارهای حال حاضر Wwe مبارزه و از عنوان خود دفاع کند.شیمس بزرگترین چالش رو طی میکند و باید دی آیا میتونه از عنوانش مقابل جان سینا , رندی راتن,کریس جریکو و.... دفاع کند یا خیر؟؟؟

 

مسابقه ی دوم:: ملینا ( قهرمان دیواس) علیه میشیل مک کول و لیلا  ( لامبرجک دیواس تایتل متچ )

در این مسابقه ملینا باید به تنهایی در یک مسابقه ی هنیکپ متچ به مصاف میشیل مک کول و لیلا برود که البته این مسابقه نوعش تگ تیم هست و لیلا و میشیل مک کول با هم نمیتوانند در رینگ باشند.... شاید شاهد حضور میکی جیمز یا بث فینکس در این مسابقه باشیم. عکس این مسابقه ( از گذاشتن عکس دیوا معذوریم )

 

مسابقه ی سوم:: United States Champion دمیز علیه دنیل برایان ( کمربند آمریکا)

در این مسابقه برایان تازه کار که به دنبال کسب قدرت است با کمربند قهرمانی آمریکا شروع کرده و میخواد شانسش رو در مقابل د میز دارنده ی این کمربند امتحان کنه.

 

مسابقه ی چهارم:: Intercontinel Champion دالف زیگر علیه کوفی کینگستن ( کمربند بین قاره ای)

کوفی کینگستن با نامبر وان کانتندر شدن در اسمک داون توانست جواز مسابقه با دالف زیگر دارنده ی عنوان بین قاره ای را کسب کند. با توجه به سابقه ی کوفی به دست آوردن این عنوان برای او خیلی دور نیست.

 

مسابقه ی پنجم :: سی ام پانک علیه بیگ شوء

سی ام پانک در مسابقه بین خودش و تیکر در اسمک داون شکست خورد و حالا مسابقه ی اون با تیکر به ثبت رسیده است. که مسابقه ی زیبایی باید باشه بین 2 نفر هیل است.

 

 

مسابقه ی ششم:: برادران مرگ متهد علیه یکدیگر :: WHC  کین علیه آندرتیکر( کمربندسنگین وزن جهان)

در این مسابقه که پیش بینی میشه بازی خشکی باشه دو برادر ناتنی کین و آندرتیکر به مصاف یکدیگر میروند. کین در مانی این د بنک توانست از کیفش استفاده کند تا فهرمانی را به دست بیاورد و آندرتیکر با شکست سی ام پانک در اسمک داون جواز حضور در این مسابقه را برای خود قطعی کرد. این مسابقه که پیش بینی میشه از مسابقات جذاب باشه احتمال داره که در اون کشینگ مانی این د بنک صورت بگیره و دمیز از مسابقه ی خود ببازه و بیاد و در این بازی کمربند رو بگیره تا مثل همیشه کین و تیکر هر دو محبوب بمانند!!!!!!

 

توجه:: آدرس جدید ما Www.Enigma-Cena.Vov.Ir است شما با این آدرس هم میتونید وارد بشید.