:: ورزش و هنر :: زندگی یک اثر هنری است نه یک مسئله ی ریاضی ! به آن فکر نکن از آن لذت ببر . tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com 2020-08-07T10:42:22+01:00 mihanblog.com مطالب وبلاگ فقط یك نظر شخصی است! 2014-01-24T20:38:27+01:00 2014-01-24T20:38:27+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/382 حسین سیف با سلام لازم دونستم بعد از مدت ها وبلاگ رو به‌روزرسانی كنم. دوستان مطالبی كه در مورد جاستین بیبر خواننده ی كانادایی و كریس آنجل شعبده‌باز آمریكایی در این وبلاگ نوشته‌شده و در مورد ارتباط با مطالبی از قبیل شیطان پرستی و ... هست. هیچ‌كدام، تاكید میكنم، هیچ‌كدام كارشناسی شده و كاملا دقیق نیست و فقط مطالبی است كه به ذهن بنده اومده و من هم نظرات خودم رو انتشار دادم. تحقیق و قضاوت با شماست و ممكنه هیچ كدام از این مطالب درست نباشد !پس زود قضاوت نكنید. در ضمن وبلاگ بنده قصد تخریب چهره ی هیچ با سلام لازم دونستم بعد از مدت ها وبلاگ رو به‌روزرسانی كنم.

دوستان مطالبی كه در مورد جاستین بیبر خواننده ی كانادایی و كریس آنجل شعبده‌باز آمریكایی در این وبلاگ نوشته‌شده و در مورد ارتباط با مطالبی از قبیل شیطان پرستی و ... هست. هیچ‌كدام، تاكید میكنم، هیچ‌كدام كارشناسی شده و كاملا دقیق نیست و فقط مطالبی است كه به ذهن بنده اومده و من هم نظرات خودم رو انتشار دادم.


 تحقیق و قضاوت با شماست و ممكنه هیچ كدام از این مطالب درست نباشد !

پس زود قضاوت نكنید. در ضمن وبلاگ بنده قصد تخریب چهره ی هیچ كدام از این دو هنرمند را ندارد .

لطفا در قسمت نظرات هم حرف های ركیك و زشت در مورد هیچكدام از این افراد به كار نبرید. 
در ضمن از نوشتن دروغ ها و خواب های خودتون هم خودداری كنید. اینكه خواب میبینید با جاستین حرف میزنید و بهش اس ام اس میدید. یك خیال هست و سعی نكنید خیال پردازی كنید.

خواهش میكنم واقع بین باشید و حقیقت زندگی رو ببینید (( خندم میگیره اینارو دارم مینویسم !! )) خیال كردن اینكه دارید، فالوده میخورید با فلان خواننده كه نشد كار! حالا خیال هم میكنید توی نظرات چرا مینویسید ؟!! اگر برای تخلیه ی خودتون هست ایرادی نداره بنویسید . چی بگم والا ولی واقعیت زندگی رو ببینید . همین !
]]>
بازكردن پیچ و مهره با نیروی ذهن + وسیله ی مورد نیاز 2012-04-12T18:13:21+01:00 2012-04-12T18:13:21+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/369 حسین سیف با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترمتوجه : موجودی بازی شمع غیب شونده و ظاهر شونده تمام شد.در این مطلب یكی از شعبده هایی كه به تازگی اختراع شده اما در دنیا كولاك كرده است را برای شما آماده كرده ام. این شعبده بازی به طرزی است كه میتوان گفت حقه ای ندارد در واقع شعبده بازی تمیزی است!!!تمامی وسایل مورد استفاده قبل از بازی و بعد از بازی توسط تماشاچی كنترل میشوند و نیاز به هیچ گونه تردستی ندارد.دیگر نگران نباشید كه شعبده را میبینید و اعصابتان خرد می‌شود،این اتفاق نخواهد افتاد راز را بدانید با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم

توجه : موجودی بازی شمع غیب شونده و ظاهر شونده تمام شد.

در این مطلب یكی از شعبده هایی كه به تازگی اختراع شده اما در دنیا كولاك كرده است را برای شما آماده كرده ام. این شعبده بازی به طرزی است كه میتوان گفت حقه ای ندارد در واقع شعبده بازی تمیزی است!!!

تمامی وسایل مورد استفاده قبل از بازی و بعد از بازی توسط تماشاچی كنترل میشوند و نیاز به هیچ گونه تردستی ندارد.
دیگر نگران نباشید كه شعبده را میبینید و اعصابتان خرد می‌شود،این اتفاق نخواهد افتاد راز را بدانید و اجرا كنید!


 شما می‌توانید شعبده ای كه توسط عارف غفوری، سریل تاكایاما، انجام شده است را داشته باشید. 

پس همین حالا خرید كنید.

 قیمت : 35 هزارتومان

قیمت جدید: 28 هزار تومان!

پكیج اورجینال

برای خرید با 09351710387 (سیف) تماس بگیرید.

تعداد بسیار محدود و اولویت با كسانی كه زودتر سفارش بدهند است.

در تاریخ 25 فروردین مجددا وارد فروشگاه شد

Ultracinese
نام یكی دیگر از وسایل بسیار حرفه ای شعبده بازی و پرفروش در سال 2010 میلادی میباشد . این وسیله به تازگی وارد بازار دنیا شده است و طراح آن اقای leonardo milanesi میباشد . با داشتن این وسیله میتوانید انجام كارهای خاصی انجام دهید كه تصور آن برای همه آدمها بسیار سخت است .

شما میتوانید با داشتن این دستگاه اجسام را حركت دهید بدون آنكه به آنها دست بزنید یا تكانی دهید . حركت اصلی این دستگاه باز و بسته كردن یك پیچ و مهره میباشد اما كارهای بینظیر دیگری میتوانید با آن انجام دهید . كار این دستگاه واقعا خارق العاده بوده و در جامعه شعبده بازی با استقبال بینظیری روبرو شده است .

شعبده باز یك پیچ و مهره 100% معمولی را به تماشاچی میدهد تا از نزدیك ببیند . از او می خواهد تا مهره را روی پیچ ببندد . سپس دستان خالی خود را نشان میدهد و پیچ و مهره بسته شده را با انگشتان خود میگیرد . در حالی كه به مهره خیره میشود با دست دیگر از راه دور به مهره اشاره میكند و همه خواهند دید به آرامی مهره شروع به باز شدن میكند . سرعت باز كردن آنقدر زیاد میشود كه به سرعت مهره باز میشود . شعبده باز حتی قادر است مهره را دوباره بدون دست زدن ببندد . باور كردنی نیست . بعد از اینكه همه تماشاچیان در جای خود خشك شده اند شعبده باز ادعا میكند كه با قدرت تلكینزی كه دارد غیر از باز و بسته كردن مهره كارهای دیگری هم میتواند بكند .

او یك دسته كارت را داخل جعبه میگذارد و روی پای خود میگذارد . بعد بدون دست زدن كارت ها را از داخل دسته كارت خارج میكند . او كارهای زیادی می تواند انجام دهید . كارت یا حلقه كلید را حركت دهد و در كل می تواند با نیروی ذهن خودش همه را متحیر كند .

اما هیچ نیروی ذهنی در كار نیست و در واقع شما با داشتن این وسیله بینظیر كارهای بسیار حرفه ای شعبده بازی را براحتی تمام انجام میدهید .

پیشنهاد میكنیم حتما فیلم آموزشی آنرا ببینید . قیمت این دستگاه در خارج بسیار گران است اما میتوانید با قیمت بسیار عالی آنرا از فروشگاه شعبده باز تهیه كنید .توضیحات تكمیلی :
- یادگیری اولیه كمی سخت
- نیاز به تمرین زیاد در شروع
- اجرای بسیار حرفه ای و زیبا
- دارای فیلم آموزشی كامل
- زمان یادگیری اولیه 2 ساعت
- بدون نیاز به همكار یا دستیار
- سبك ، قابل حمل و كوچك
- بدون شارژ یا برق شهری
- بدون هیچ گونه نخ نامرئی


:: دریافت فیلم نمایشی ::


 شما میتوانید شعبده ای كه توسط عارف غفوری , سریل تاكایاما , منتالیست پیمان و سعید فتحی روشن انجام شده است را داشته باشید. پس همین حالا خرید كنید........

قیمت:  60,000 تومان             قیمت : 35 هزارتومان

قیمت جدید: 28 هزار تومان!!!
پكیج اورجینال

برای خرید با 09351710387 (سیف) تماس بگیرید.

تعداد بسیار محدود و اولویت با كسانی كه زودتر سفارش بدهند است. (فقط 2 عدد).

در عرض 3 ساعت ::موجودی تمام شد::

در تاریخ 25 فروردین مجددا وارد فروشگاه شد
]]>
ركورد زنی وبلاگ!!! 2012-03-31T09:14:43+01:00 2012-03-31T09:14:43+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/367 حسین سیف با سلام ركورد بازدید وبلاگ با اینكه دیر به دیر آپدیت میشد..شكست، 1655 نفر و 3000 بازدیدفقط در یک روز!این هم تعدادی سخنرانی دكتر حسن عباسی برای شما که درخواست داده بودید. http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...b12964.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم1 http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...412965.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم 2 http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...c12968.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم 3 با سلام ركورد بازدید وبلاگ با اینكه دیر به دیر آپدیت میشد..شكست، 1655 نفر و 3000 بازدیدفقط در یک روز!
این هم تعدادی سخنرانی دكتر حسن عباسی برای شما که درخواست داده بودید.


http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...b12964.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم1
http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...412965.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم 2
http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...c12968.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم 3
http://www.aparat.comhttp://mihanblog.com/public/public/user...412970.flv بیست سال ریاست جمهوری دهم 4

تاریخ سخنرانی خرداد سال 88

]]>
انحراف شعبده بازی توسط سودجویان! 2012-03-28T10:29:49+01:00 2012-03-28T10:29:49+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/366 حسین سیف با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترمتهران امروز: محمد قلی‌نژاد با نام هنری «تورینتو»، عضو انجمن شعبده بازان بین‌المللی و همچنین عضو انجمن شعبده بازان آمریكا و اروپاست. این شعبده باز جوان، از سن 10سالگی فعالیت هنری خودش را به صورت آكادمیك زیر نظر بهروز كرمی شروع كرده و تا امروز با 28 سال سابقه هنری به‌عنوان یكی از شعبده بازان طراز اول كشور شناخته می‌شود به‌طوری كه در حال حاضر هنرجویان بسیاری زیر نظر محمد تورینتو مشغول یادگیری هنر شعبده هستند؛ او از معدود شعبده‌بازان كشور است كه هنر با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم

تهران امروز: محمد قلی‌نژاد با نام هنری «تورینتو»، عضو انجمن شعبده بازان بین‌المللی و همچنین عضو انجمن شعبده بازان آمریكا و اروپاست. این شعبده باز جوان، از سن 10سالگی فعالیت هنری خودش را به صورت آكادمیك زیر نظر بهروز كرمی شروع كرده و تا امروز با 28 سال سابقه هنری به‌عنوان یكی از شعبده بازان طراز اول كشور شناخته می‌شود به‌طوری كه در حال حاضر هنرجویان بسیاری زیر نظر محمد تورینتو مشغول یادگیری هنر شعبده هستند؛ او از معدود شعبده‌بازان كشور است كه هنر شعبده را تا سطح منتال انجام دهد.

http://www.akharinnews.com/images/demo/image_show/2322.jpg

باچند ثانیه نگاه كردن به قاشق، آن را در برابر چشمان حیرت زده تماشاچیان خم می‌كند و می‌گوید در این كار از هیچ نوع انرژی‌ای كمك نگرفته است. تنها ابزار كار او استفاده از هنر power mental است كه به بازی‌های ذهنی شهرت یافته است. محمد قلی‌نژاد كه این روزها سی‌و‌هشتمین سال زندگی‌اش را تجربه می‌كند در سرزمینی از كارهای عجیب و غریب زندگی می‌كند اما معتقد است همه اینها رازهای شعبده است نه چیز دیگر. از منتالیسم می‌گوید و اینكه در این هنر نه‌تنها از انرژی استفاده نمی‌شود بلكه مدعی است استفاده ازفرمول‌های خاص و تاثیر روی بیننده باید در این كار به‌گونه‌ای باشد كه فرد به این باور برسد منتالیست تمام این كارها را با هنری خارق‌العاده‌ای به اسم شعبده انجام می‌دهد. در این رشته از شعبده بازی كه طرفداران زیادی دارد از بازی با اعداد ریاضی تا فكر خوانی و خم كردن قاشق و... می‌توان سراغ گرفت. او اما هشدار می‌دهد برخی یك جریان انحرافی در هنر شعبده راه انداخته‌اند و با فراگرفتن این هنر برخی آدم‌های ساده‌لوح را با واژه‌هایی مانند انرژی درمانی و... فریب می‌دهند. او این جریان انحرافی را خطرناك می‌داند و می‌گوید مردم فریب آنها را نخورند.


http://www.akharinnews.com/images/demo/image_show/232.jpg

بعضی شعبده‌بازان مدعی هستند كه با استفاده از انرژی می‌توانند كارهای خارق‌العاده‌ای انجام دهند؟ این ادعا چقدر واقعی است؟‌

به عقیده من هیچ چیزی به اسم انرژی درمانی یا شعبده با انرژی وجود ندارد. آنچه كه وجود دارد استفاده از فرمول‌های هنر شعبده بازی برای ارائه به بینندگانی است كه از اصل ماجرا اطلاعی ندارد و به‌دلیل فن بیان قوی افراد این ذهنیت برایشان به‌وجود می‌آید كه فلان آقا دارد انرژی درمانی می‌كند یا با استفاده از انرژی كارهای خارق‌العاده‌ای را انجام می‌دهد.

تفاوت شعبده بازی و power mental د رچیست؟‌این دو رابطه نزدیكی با هم دارند؟

لوازم و ابزار مخصوص و سرعت عمل دست، ركن اولیه شعبده است اما در power mental به جای لوازم و ابزار، فن بیان و تاثیرگذاری روی مخاطب اصل است تا بیننده بتواند با منتالیست همراه شود. فن بیان و سرعت بالا باعث می‌شود اعمال منتال برای بیننده شگفتی‌ساز شود اما این كار ربطی به انرژی درمانی یا استفاده از انرژی فرد ندارد.

اما بعضی افراد مدعی هستند كه می‌توانند اجسام را با استفاده از انرژی درونی شان خم كنند یا تغییر حالت دهند؟!

فن خم كردن قاشق به‌عنوان هنر metal mental شناخته می‌شود كه رشته خاصی در شعبده بازی است. بیننده در این كار مشاهده می‌كند كه قاشق معمولی (نه قاشقی كه دارای لولاست) توسط منتالیست خم می‌شود و به این باور می‌رسد كه فرد دارای انرژی خارق العاده‌ای است كه می‌تواند این كار را انجام دهد اما این كار به هنر ظریف و پیچیده منتال برمی‌گردد كه می‌تواند روی مردم تاثیر بگذارد.

شعبده بازان كشورمان زیر نظر اتحادیه فعالیت می‌كنند؟‌

متاسفانه در كشورمان اتحادیه‌ای با این عنوان وجود ندارد اما تنها موسسه‌ای كه مجوز رسمی آموزش شعبده‌بازی از وزارت ارشاد دارد آموزشگاه پریستو به مدیریت آقای بهروز كریمی در میدان فردوسی است كه برای هنرجویان كارت شناسایی صادر می‌كند. تعدادی از افرادی هم كه روی صحنه كار می‌كنند بعد از ارائه كارشان به هنرهای صحنه‌ای وزارت ارشاد از این قسمت مجوز می‌گیرند و می‌توانند در اماكن عمومی یا محل‌های خاص برنامه اجرا كنند.

چه نظارتی بر كار شعبده بازان وجود دارد؟‌

یكی از نكاتی كه ارشاد بر آن تاكید می‌كند و قانون درستی هم هست بازی‌هایی است كه با فرهنگ و ملیت ما سازگار نیست. این بازی‌ها نباید در ایران اجرا شود و دست هنرجو داده شود اما متاسفانه طی چند سال گذشته و با ورود محصولات چینی شعبده بازی به كشورمان و عدم‌نظارت بر این موضوع،‌این بازی‌ها كه ممكن است تعدادی از آنها بد آموزی داشته باشد در اختیار همه افراد قرار گرفته است.

این درحالی است كه ما سال‌هاست اجراهایی كه درآنها سیگار وجود دارد را اجرا نمی‌كنیم چرا كه ممكن است الگوبرداری نا درستی از آنها انجام شود یا بازی‌هایی كه می‌تواننند خطر ساز باشند و در آنها از چاقو و آتش و... استفاده می‌شود باید دست افراد حرفه‌ای باشد نه دست افراد عادی كه با پرداخت مبلغ نا چیزی پول می‌توانند آن را تهیه كنند. این كار عواقب سوئی به دنبال دارد چراكه وقتی آموزش درستی به هنرجو داده نمی‌شود هنر جو راه را غلط می‌رود و هم به خودش لطمه می‌زند و هم به هنر شعبده‌بازی.

ظاهرا شعبده بازی هم از كپی‌كاری چینی‌ها در امان نمانده؟

درست است. چینی‌ها با ورود به بازار لوازم شعبده بازی این وسایل را با كیفیت و قیمت پایین وارد بازار كرده‌اند. این موضوع برای ما مسئله ساز شده چرا كه بخشی از شعبده به لوازم آن برمی‌گردد. اگر این لوازم استاندارد نباشد طبیعی است كه شعبده باز نمی‌تواند اجرای خوبی داشته باشد و وقتی اجرا خوب نباشد راز بازی فاش می‌شود و تاثیر مثبتی روی بیننده نخواهد داشت. این درحالی است كه بچه‌های خودمان بهترین اجناس شعبده را با كیفیت بالایی می‌سازند اما ورود چین به این بازار لطمه زیادی به آنها زده است.

اینها از مبادی رسمی وارد كشور می‌شوند؟

نمی دانم. اما خیلی جاها از اینها به عنوان لوازم اسباب‌بازی و سرگرمی وارد كشور و فروخته می‌شود. اما لوازم شوخی، شعبده بازی نیست، سرگرمی‌هایی است كه وارد بازار شده اما جنبه هنری ندارد. بعضی از این وسایل برای افراد ممكن است مشكلاتی را ایجاد كنند خصوصا وسایلی كه شوك وارد می‌كند و به آنها نظارتی هم نمی‌شود ولی عواقب بدی دارد. بعضی چیزها مثل قرص‌هایی كه دهان را سیاه می‌كند یا كپسول‌هایی كه بعد از تركیدن خون از آنها می‌آید ممكن است به‌دلیل كیفیت پایین باعث بروز مشكلاتی برای افراد شود.

وضعیت كارگاه‌های ایرانی تولید لوازم شعبده بازی در چه حالی است؟‌

هنوز بچه‌هایی كه كم و بیش كار می‌كنند هستند و كجدارو مریز كار می‌كنند. من هم كارگاهی داشتم كه لوازم شعبده‌بازی را با كیفیت بالایی می‌ساختیم كه به هموطنان‌مان با قیمت پایین ارائه كنیم چرا كه نمونه مشابه آنها خیلی گران بود و با تغییرات و نوآوری بازی‌هایی را می‌ساختیم و به خارج از كشور صادر می‌كردیم اما با ورود چین به بازار شعبده، بازار كار ما هم خراب شد و اكثر كارگاه‌های ساخت وسایل شعبده تعطیل شد. چین حتی از كارهای ما درایران كپی‌برداری می‌كند و با قیمت پایین‌تر از ما در كشور خودمان ارائه می‌كند.

تنوع رشته‌های شعبده بازی تا چه حدی است؟‌

در شعبده رشته‌های مختلفی داریم. یكی ایلوژن است كه به اسم بازی‌های بزرگ شناخته می‌شود و روی صحنه‌های بزرگ اجرا می‌شود مثل تابوت و جعبه‌هایی بزرگ كه با شمشیر روی آن اجرا می‌شود.

رشته استیج (صحنه):كه رشته مادر است و رشته‌های دیگر روی آن سوار است. در این رشته مخاطب باید از هنرمند فاصله داشته باشد چراكه باید صحنه خاصی باشد كه شعبده باز بتواند بازی را ارائه كند و خطای دید در آن وجود داشته باشد كه نیاز به نقطه كور دارد.

رشته كمدی یا بالن مجیك كه با بادكنك اشكال مختلف می‌سازند و از این كارها برای اجراهای كودكان نیز استفاده می‌شود این نوع شعبده آسیبی به بچه‌ها نمی‌رساند و باید با آنها ارتباط كودكانه برقرار شود.

animal magic كه بازی با شیر و ببر و خرگوش و كبوتر و... است كه لوازم آنها مخصوص حیوانات است.

و رشته power mental كه به بازی‌های ذهنی برمی‌گردد واز اعداد ریاضی تا فكر خوانی را دربرمی‌گیرد و فرمول‌های خاصی دارد. این اجراها حالت تاثیرگذاری روی بیننده را دارد و طرف باید به آن باور برسد كه بازی را درك كند و برایش شیرین شود

رشته close Up یا نمای نزدیك است كه بازی‌هایی است كه توی جیب جا می‌شود و جلوی چشم طرف این بازی اجرا می‌شود بدون اینكه طرف بفهمد چه اتفاقی افتاده و بازی‌های خیابانی كه نیاز به لوازم آنچنانی ندارد و وسایل كوچك مثل سكه دارد كه نیاز به صحنه و خطای دید و نقطه كور و.... ندارد و می‌تواند كنار خیابان بایستد و برنامه اجرا كند. خیلی از شعبده‌بازان معروف دنیا هم این كار را در كنار خیابان انجام می‌دهند.

]]>
عارف غفوری در برنامه ی استعدادهای تركیه 2012 2012-02-04T12:31:06+01:00 2012-02-04T12:31:06+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/359 حسین سیف توجه : برای دانلود كلیپ با كیفیت بالا  وحجم 50 MB به همراه زیرنویس فارسی  كلیك كنید. نظر یادتون نرهدانلود کلیپ عارف با زیرنویس با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم سایت !!!در این بخش ویدیوی عارف غفوری در برنامه ی تركیه ای كه استعداد یابی میكند در سال 2012 را قرار میدهم. در این ویدیو عارف غفوری شعبده باز ایرانی به صحنه می آید و تماشاگران فریاد می كشند و او میگوید كه میخواهد راز شعبده ای كه پارسال انجام میدهد را بگوید .... ( سال پیش عارف  اقدام به ذهن خوانی داوران كرد توجه : برای دانلود كلیپ با كیفیت بالا  وحجم 50 MB به همراه زیرنویس فارسی  كلیك كنید. نظر یادتون نره
دانلود کلیپ عارف با زیرنویس

با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم سایت !!!
در این بخش ویدیوی عارف غفوری در برنامه ی تركیه ای كه استعداد یابی میكند در سال 2012 را قرار میدهم. در این ویدیو عارف غفوری شعبده باز ایرانی به صحنه می آید و تماشاگران فریاد می كشند و او میگوید كه میخواهد راز شعبده ای كه پارسال انجام میدهد را بگوید .... ( سال پیش عارف  اقدام به ذهن خوانی داوران كرد و از قبل تمام گفته های آنان را روی كاغذ نوشته بود!!!)

همه خوشحال میشوند ولی عارف دست به كار شگفت انگیزی میزند كه در كلیپ مشاهده میكنید ... حتی او به یكی از تماشاچیان میگوید كه شما ابتدا زنگ سبز را انتخاب و بعد قرمز را انتخاب كردید!!! سپس پشت یك شخص كاغذی است كه همه ی پیشگویی های خود را نمایان میكند و می گوید :: (( اینجا نوشته بودم!!)) 
برای درك بهتر حتما ویدیو را ببینید. 
  :: برای اولین بار در وبسایت های ایرانی ::

[http://www.aparat.com/v/2278556aab75c94c8a1af11aee202200108074]

لینك مستقیم برای دانلود : كلیك كنید

توجه : برای اینكه 2 كلیپ شبیه به هم در آپارات نباشد من دوباره ویدیو را آپلود نكردم !!! و اولین بار شخصی دیگر آپلود كرده است كه ااز او جازه گرفتم...

]]>
فروش استثنایی راز های شعبده بازی 20 DVD 2012-02-03T12:57:05+01:00 2012-02-03T12:57:05+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/357 حسین سیف با سلام با توجه به استقبال شما عزیزان فروشگاه ما پكیج استثنایی را آماده ی فروش كرده است.... شما هم میتوانید همه ی آنها را با هم بخرید و هم به صورت جداجدا.... قیمت كل 20 دی وی دی           70.000                       .:::::>35,000 هزار تومان  بدون نیاز به هزینه ی پستقیمت هر دی وی دی به صورت جدا  : 4000 هزار تومان به همراه 3 با سلام با توجه به استقبال شما عزیزان فروشگاه ما پكیج استثنایی را آماده ی فروش كرده است.... شما هم میتوانید همه ی آنها را با هم بخرید و هم به صورت جداجدا....قیمت كل 20 دی وی دی

          70.000                       .:::::>35,000 هزار تومان  بدون نیاز به هزینه ی پست

قیمت هر دی وی دی به صورت جدا  : 4000 هزار تومان به همراه 3000 هزارتومان هزینه ی پست

توجه : با توجه با بالا رفتن ارزجهانی و دلار قیمت ها بالا رفته است اما ما با همان قیمت اولیه به شما میفروشیم كافیست مقایسه كنید:::


برای خرید با 09351710387  ( سیف ) تماس بگیرید


Disk 1  سی دی اول

Incredible magic at the bar - Michael Maxwell vol 1
Incredible magic at the bar - Michael Maxwell vol 2
Incredible magic at the bar - Michael Maxwell vol 3
Incredible magic at the bar - Michael Maxwell vol 4

Disk 2

Incredible magic at the bar - Michael Maxwell vol 5
Incredible magic at the bar - Michael Maxwell vol 6
How To Do Street Magic
Icarus Effect - Aaron Patterson
Tarantula - Yigal Mesika

Disk 3

Dixie Dooley - Escapology Vol-1
Dixie Dooley - Escapology Vol-2
Dixie Dooley - Escapology Vol-3
Dixie Dooley - Escapology Vol-4
David Mann - Dancing Cane 101
David Stone - The Real Secrets of Magic Vol 1
David Stone - The Real Secrets of Magic Vol 2
De'vo - De'Ring

Disk 4

Andrew Mayn - Bisection Unlimited
Andrew Mayne - Ghost Vision
Andrew Mayne - Gutbuster
Andrew Mayne - Shrinker
Andrew Mayne - Tear Down
Banachek - Psi Series Vol1
Banachek - Psi Series Vol2
Banachek - Psi Series Vol3
Banachek - Psi Series Vol4
Daniel Garcia - BentTouchSlink
Daniel Garcia - Warning
Frozen - Adam Grace magic


Disk 5


50 Ways To Rock A Lighter
Al Lagomarsino - Bye George
Apollo And Shoot Ogawa - Cultural Xchange
Bruno Copin - Crazy Ball
Giacomo Bertini - Revolutionary Coin Technique
Glass - Adam Grace
Gregory Wilson's - Pre-Cap
Iain Moran - Covert Magic

Disk 6

Xtreme Beginnerz Vol 1
Xtreme Beginnerz Vol 2
Worlds Greatest Professional Rope Routines
Worlds Greatest Finger Ring Magic
Wayne Houchin - Stigmata
Sean Fields - Sick
Sean Fields - Saw
Crash Course VOL 2
Crash Course VOL 1

Disk 7

Ben Seidman - iVanish
Bottled Up - Jared Millican
Romaine The Monarch Of Manipulators (2 dvds)
Steve Draun - Standing Room Only vol 1
Steve Draun - Standing Room Only vol 2
Steve Draun - Standing Room Only vol 3
Wonderland Bill

Disk 8

Mathieu Bich - Exile
Morgan Strebler - Liquid Metal
Optical Delusion - Aaron Paterson
Oz Pearlman - Coin Under Watch
Peter Eggink - Millionaire
Rich Ferguson - Tagged
Ryan Lowe - Gone
Shoot Ogawa - The Ninja Rings
The Bottom Deal - Jason England
The Cloak - Justin Miller
Wayne Houchin - Control

Disk 9

Carl Cloutier - Bill in Kiwi
Chappy Brazil and Charles Bach - The Watch Steal Video
Dan Hauss - Laced
Doug McKenzie - Flicker
Flow - Dan Hauss and Paul Harris
James Brown - Workeroo
Jay Noblezada - In the Beginning There Were Coins
Jay Noblezada - Sponge
Jay Noblezeda - Muscle Pass
Jay Sankey - The Revolutionary Coin Magic
Joe Mogar - Chameleon Knives
Justin Miller - Bullet Coin Through Bottle


Disk 10


Dan Hauss , Dan White - Lit
Factory Sealed Coin in Bottle
Kevin Parker - Revolution
Losander - The Art of Levitation
Michael Ammar - Cups and Balls vol 2
Micheal Ammar - Cups and Balls Vol 1
Michael Ammar - Ice Breakers
Michael Ammar - The Complete Introduction to Coin Magic
Michael Ammar - The exciting world of magic

Disk 11

Criss Angel - Masterminds Vol.2 Levitation
David Jones Close up Vol 1
David Stone - Basic Coin Magic
Geir Bratlie - Infusion Coin Penatration
Ghost Spoon - Kikuchi magic
Jeff Mcbride - Magic On Stage - Vol 1
Pavel The Creative Magic of Pavel Vol 1
Pavel The Creative Magic of Pavel Vol 2

Disk 12

Andy Hickman - Magic Tie
Area 51 - Steve Fearson
Cameron Francis - Loophole
CanFuse - Eric Ross and Kevin Parker
Captured - Justin Miller
Flesh Wound by Magic Smith
Garrett Thomas - The Ring Thing
Jigger Not! by Randi Rain
King Rising Levitation - Learn It
Liam Montier - The Wicked World of, Vol.1
Liam Montier - The Wicked World of, Vol.2
Parasol Anywhere - Joker
Shoot Ogawa - Busters 1
Shoot Ogawa - Busters 2

Disk 13

Steve Dacri - Sponge Ball Toolbox

Disk 14

Ellusionist - Army of 52-Vol 1
Ellusionist - Army of 52-Vol 2
Brad Christian - Inside Magic 1
Brad Christian - Inside Magic 2
David Kong - Mercury
Ellusionist - Ninja - part1
Ellusionist - Ninja - part2
Ellusionist Brad Christian - Kard Klub 1
The Guerrilla Guide to Using Loops - Volume 1
The Guerrilla Guide to Using Loops - Volume 2
The Guerrilla Guide to Using Loops - Volume 3
Ben Salinas - Hotshot Color Changes - Vol 1
Ben Salinas - Hotshot Color Changes - Vol 2

Disk 15

Ellusionist - The ultimate card through window
Wayne Houchin - Indecent
Magician oz Pearlman BornToPerform
Geir Bratlie - Infusion
shapeshifter


Disk 16...Disk 20  رازهای شعبده بازی 5DVD

Masked  Magician REVEALED   ماسك شعبده باز


یاد بگیرید :

تمام راز های بزرگ شعبده بازی جهان 

 •  غیب كردن فیل

 •  ناپدید كردن هواپیما ، تانك ، قطار ، ماشین و غیره 

 • بازگویی راز های هری هودینی


 • رد شدن از دیوار چین

  راه رفتن روی آب

  خوردن سكه و درآوردن آن از دست

  ذهن خوانی به روش دیوید بلین

  زنده كردن مگس مرده

  نصف شدن بدن از وسط

  راز حلقه های چینی

  رد كردن دست از بدن

  خوردن نخ و درآوردن از شكم

  ناپدیدكردن 13 نفر روی صحنه

  غیب شدن با موتور روی هوا

  پرواز كردن از روی یك ساختمان به ساختمان دیگری

  ناپدید كردن مداد و دستمال و لامپ

  رفتن داخل دستگاه چوب خرد كن و زنده بیرون آمدن از آن

  پرتاب كارت تماشاچی به سمت شیشه و درآوردن آن از سمت دیگر شیشه

  راز رقص عصای كاپرفیلد

  چگونه انگشتر را در هوا معلق كنید

  چگونه كارت ها را ناپدید و ظاهر كنید

  چگونه بدون پا روی هوا معلق بمانید

  چگونه سكه را غیب و ظاهر كنید

  ظاهر كردن نوشته و یا عدد تماشاچیروی خون دست 

  كار با طناب و حرفه ای شدن در آن

  50 روش برای بازكردن فندك به صورت حرفه ای

    حرفه ای شدن در كار با انگشتر و استادی در آن

  كوچك شدن به اندازه ی یك كوتوله ی 30 سانتی متری

  ناپدیدكردن نصف بدن تماشاچی

  راز پرواز بر روی صندلی آموزش توسط كریس آنجل

  راز داخل كردن سكه در بطری توسط كریس آنجل


  چگونه ماندد دیوید بلین شعبده ی خیابانی خوب انجام دهیم

  مچاله شدن بطری

  اسرار كار با سكه Jay snickey

  یاد گیری كار با ورق و كارت از مبتدی تا حرفه ای

  راز های David Copperfield

  رازهای Criss Angel


  راز عكس گرفتن از ارواح

  اسرار صحنه ی جف مك براید

  آموزش پرواز تا 10 سانتی متری زمین بدون وسیله

  فرو كردن سكه و موبایل در بطری شیشه ای

  ناپدید كردن سكه با كشیدن دست روی آن مانند كاپرفیلد  + آموزش ساخت وسیله 


  و صدها بازی دیگر كه همه ی آنها به صورت سی دی به سی دی نوشته شده است...

  خودتان با دیگر سایت ها مقایسه كنید و سپس خرید كنید.........

  قیمت كل 20 دی وی دی          70.000 تومان                    35 هزارتومان
  بدون نیاز به هزینه ی پست

  قیمت هر دی وی دی به صورت جدا    4000 هزار تومان

  برای خرید با 09351710387  ( سیف ) تماس بگیرید

  همین حالا خرید كنید......!!!!!!!!!!

  توجه: اولویت با كسانی هست كه زودتر سفارش بدهند

  ]]>
  یادگیری بازی با كارت Mercury Aces 2012-01-17T10:13:20+01:00 2012-01-17T10:13:20+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/351 حسین سیف با سلام در این مطلب برای شما 1 بازی با كارت انتخاب كرده ام كه امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیرد .در این بازی كه نام آن Mercury Aces هست. شما 4 كارت آس را نشان داده و در هر مرحله جمع و باز كردن آن یكی از كارتها برمیگردد...در نهایت هنگامی كه شما كارتها را برمیگردانید ...تمام كارتها به شاه تبدیل شده است.این بازی را با كمی تمرین میتوانید بیاموزید و در محافل دوستانه انجام بدهید.این ویدیو با دو حجم مختلف برای كاربران تماشای ویدیوی  یادگیری این بازی :[http://www.aparat.com/v/9f9f911ab8e33d7f6c4c4 با سلام در این مطلب برای شما 1 بازی با كارت انتخاب كرده ام كه امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیرد .
  در این بازی كه نام آن Mercury Aces هست. شما 4 كارت آس را نشان داده و در هر مرحله جمع و باز كردن آن یكی از كارتها برمیگردد...در نهایت هنگامی كه شما كارتها را برمیگردانید ...تمام كارتها به شاه تبدیل شده است.
  این بازی را با كمی تمرین میتوانید بیاموزید و در محافل دوستانه انجام بدهید.
  این ویدیو با دو حجم مختلف برای كاربران

  تماشای ویدیوی  یادگیری این بازی :
  [http://www.aparat.com/v/9f9f911ab8e33d7f6c4c4efead4bc20a106213]


  ویدیوی  یادگیری این بازی زیبا با حجم كم :2 MB :
  http://www.aparat.com/v/9f9f911ab8e33d7f6c4c4efead4bc20a106213

  توجه : به هیچ هنوان به غیر از شعبده بازی با كارت ها بازی های دیگر(قمار و...) انجام ندهید چون عرفا و شرعا كار اشتباهی است.

  اللهم عجل لولیك الفرج

  ]]>
  هنردست شعبده باز لنس بورتون lance Burton 2012-01-15T06:46:39+01:00 2012-01-15T06:46:39+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/350 حسین سیف با سلام خدمت شما دوستاران هنر...در این ویدیوی هنر دست شعبده باز معروف Lance BURTON (لنس بورتون ) را آماده ی دانلود كردم..( البته به پای ولولنتینو نمیرسه)این شعبده در شاخه یMain Pualotion  هست.كار بسیار زیبایی هست امیدوارم لذت ببرید و طبق معمول برای اولین بار در ایران ...تماشای آنلاین : [http://www.aparat.com/v/d98675cfd6e83c0e42f82be60f784842104454]لینك دانلود :http://www.aparat.com/v/d98675cfd6e83c0e42f82be60f784842104454اللهم عجل لولیك الفرج با سلام خدمت شما دوستاران هنر...
  در این ویدیوی هنر دست شعبده باز معروف Lance BURTON (لنس بورتون ) را آماده ی دانلود كردم..( البته به پای ولولنتینو نمیرسه)این شعبده در شاخه یMain Pualotion  هست.

  كار بسیار زیبایی هست امیدوارم لذت ببرید و طبق معمول برای اولین بار در ایران ...

  تماشای آنلاین : [http://www.aparat.com/v/d98675cfd6e83c0e42f82be60f784842104454]


  لینك دانلود :http://www.aparat.com/v/d98675cfd6e83c0e42f82be60f784842104454

  اللهم عجل لولیك الفرج
  ]]>
  راز غیب كردن 3 فیل توسط لنس بورتونLance Burton 2012-01-13T18:42:49+01:00 2012-01-13T18:42:49+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/349 حسین سیف :: اربعین حسینی را به شما مسلمانان عزیز تسلیت عرض میكنیم::با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم!!!از نظرات شما بسیار ممنونم و نظر لطف شماست....در این مطلب برای شما 2شعبده ی تك و باز هم مطمئنا برای اولین بار درایران آماده كردم.یك شعبده بازی بسیار زیبا ازدیوید كاپرفیلد در جزیره ی خودش  آماده كردم كه 2 شعبده ی جالب در اون انجام میده  و افراد دارای اینترنت كارتی (Dial Up ) میتوانند دانلودش كنند و حجمش كم هست.لینك دانلود :http://www.aparat.com/v/36f5857ec9928b02555944a19a896fe5103473تماشای
  :: اربعین حسینی را به شما مسلمانان عزیز تسلیت عرض میكنیم::

  با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم!!!

  از نظرات شما بسیار ممنونم و نظر لطف شماست....
  در این مطلب برای شما 2شعبده ی تك و باز هم مطمئنا برای اولین بار درایران آماده كردم.
  یك شعبده بازی بسیار زیبا ازدیوید كاپرفیلد در جزیره ی خودش  آماده كردم كه 2 شعبده ی جالب در اون انجام میده  و افراد دارای اینترنت كارتی (Dial Up ) میتوانند دانلودش كنند
  و حجمش كم هست.

  لینك دانلود :http://www.aparat.com/v/36f5857ec9928b02555944a19a896fe5103473  تماشای آنلاین :

  [http://www.aparat.com/v/36f5857ec9928b02555944a19a896fe5103473]


  و كلیپ دوم نیز كه كیفیتش بالاست راز غیب كردن 3 فیل توسط لنس بورتون(Lance Burton ) هست كه یكی از زیباترین شعبده بازی هاست.

  لینك دانلود :http://www.aparat.com/v/d059091bca2ffbc479a65c0bd967db7c103463


  تماشای آنلاین :

  [http://www.aparat.com/v/d059091bca2ffbc479a65c0bd967db7c103463]  ::باز هم منتظر نظرات  و پیشنهاد های شما هستیم .. راز هر شعبده ی درخواستی قرار داده میشود.::

  اللهم عجل لولیك الفرج
  ]]>
  راز ترن هوایی كریس آنجل!! 2012-01-12T21:57:28+01:00 2012-01-12T21:57:28+01:00 tag:http://enigma-hbk.mihanblog.com/post/347 حسین سیف با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترمدر این مطلب برای شما راز رد شدن از ترن كریس آنجل را قرار داده ام كه امیدوارم لذت ببرید...در ضمن به علت سوء استفاده ی بعضی تارنماها من روی فیلم آدرس وبلاگ را قرار دادم البته صدمه ای به فیلم نزده...امیدوارم ناراحت نشید...در ویدیوی اصلی شما میبینید كه كریس آنجل روی ریل ترن میایستد و ترن هوایی به سمت او میاید و با او برخورد میكند و ناگهان كریس داخل ترن ظاهر میشود... و حالا رازش برای اولین بار در ایران توسط وبسایت Enigma-HBK تماشای ویدیو: [http://www.aparat.com با سلام خدمت شما بازدیدكنندگان محترم
  در این مطلب برای شما راز رد شدن از ترن كریس آنجل را قرار داده ام كه امیدوارم لذت ببرید...
  در ضمن به علت سوء استفاده ی بعضی تارنماها من روی فیلم آدرس وبلاگ را قرار دادم البته صدمه ای به فیلم نزده...امیدوارم ناراحت نشید...
  در ویدیوی اصلی شما میبینید كه كریس آنجل روی ریل ترن میایستد و ترن هوایی به سمت او میاید و با او برخورد میكند و ناگهان كریس داخل ترن ظاهر میشود...
  و حالا رازش برای اولین بار در ایران توسط وبسایت Enigma-HBK


  تماشای ویدیو: [http://www.aparat.com/v/fdf3829bd82c435f500df972a462da4b102863]  لینك دریافت راز ترن كریس آنجل: http://www.aparat.com/v/fdf3829bd82c435f500df972a462da4b102863


  به علت راحتی شما كیفیت پایین است...در پایان ویدیو توضیحاتی برای دوستانی كه اگلیسی مسلط نیستند قرار داده شده است.
   اللهم عجل لولیك الفرج

  :: راز هر شعبده ای كه خواستید در نظرات اعلام كنید... رایگان قرار داده میشود ::
  ]]>